Šią ir kitą savaitę filmo "Viramundo" seansai laimingi!

Apsilankykite šiuose filmo "Viramundo" seansuose ŠMC kino salėje:

Liepos 18 d., ketvirtadienį, 19 val.

Liepos 20 d., šeštadienį, 16 val.

Liepos 27 d., šeštadienį, 17 val.

ir laimėkite pakvietimus į brazilų atlikėjo Makely Ka koncertą liepos 30 d., 19 val. muzikos klubo „Combo“ terasoje, Kaune, ir liepos 31 d., 19 val. Mokytojų namų kiemelyje, Vilniuje.

Makely Ka – tai išskirtinė šiuolaikinė Brazilijos muzika, kurioje susipina poezija, folkloras, įvairių šalies regionų ritmai ir elektroninės muzikos elementai. Makely Ka yra vienas geriausių savo kartos Brazilijos kompozitorių ir atlikėjų – jis tarsi nesustabdoma kūrybinė mašina nuolatos generuoja netikėčiausias muzikines idėjas bei eksperimentinius sprendimus: paskutiniame savo albume „Cavalo Motor“ („Motorizuotas žirgas“) kūrėjas pasineria į Brazilijos kultūros šaknų bei pamatinių žodinių tradicijų (pasakojimų, lopšinių, folkloro dainų) ieškojimą ir tai vykdo dviračiu keliaudamas po Braziliją, apsiginklavęs kompiuteriu ir interneto ryšiu. Taip siekdamas sukurti žmogaus ir technologijų vienovę.

Makely Ka yra įrašęs daugiau nei 80 dainų su įvairiais Brazilijos, Ispanijos, Portugalijos ir Japonijos dainininkais (Alda Rezende, Titane, Maísa Moura, Chico Saraiva, Elisa Paraíso, Kristoff Silva, Aline Calixto, Mariana Nunes, Júlia Ribas, Carol Sabóia, Estrela Leminski ir kt.), scena dalinosi kartu su Tom Zé, Arnaldo Antunes, Lenine ir Chico César.

Makely Ka yra išleidęs keturis albumus: „A Outra Cidade“ (2003 m.), „Danaide“ (2006 m.), „Autófago“ (2008 m.), „Cavalo Motor“ (2011 m.), taip pat įrašė savo poezijos diską. Be to, jo kūrybą puošia eilėraščių knygos „Edição do Autor“ (1998 m.) ir „Ego Excêntrico“ (2003 m.).

Makely Ka – vokalas ir akustinė gitara

Rodrigo Torino – dešimstygė braziliška gitara ir ukelėlė

Rafael Azevedo – akustinė hitara ir slide gitara

Ulisses Moisés – mpc, loops ir eletronic fx

Yuri Velasco – būgnai ir perkusija

Alcione Oliveira – perkusija

https://www.youtube.com/watch?v=bhl3FWoNDXQ

https://www.youtube.com/watch?v=faIurYq3DQI

https://www.youtube.com/watch?v=MGYsiX-3qlY

Daugiau info: www.gmgyvai.lt