Lt / En
Spaudos diena ŠMC: naujos rudens sezono parodos
2018.09.13
2018 m. rugsėjo 13 d., ketvirtadienį, nuo 12 iki 19 val.
Šiuolaikinio meno centre

Šiuolaikinio meno centras kviečia spaudos atstovus ir meno kritikus į Spaudos dieną. Bet kuriuo jums patogiu metu nuo 12 iki 19 val. ŠMC skaitykloje Jūsų lauks rudens parodų kuratoriai, dalis jose dalyvaujančių menininkų ir ŠMC kolektyvo nariai, kurie su malonumu aprodys parodas, apie jas papasakos ir atsakys į Jūsų klausimus.

Norintys dalyvauti bendroje ekskursijoje kviečiami ateiti 12 valandą. Rezervacija nebūtina, tačiau jei norite rezervuoti vieną ar kitą laiką, susisiekite su ŠMC atstove spaudai Viktorija Žilinskaite: viktorija.zi@cac.lt, tel. 863691347.

Spaudos dienos metu galėsite susitikti su:
- grupinės parodos „Laukiant kito atėjimo“ dalyviais Robertu Narkumi, Ieva Rojūte ir Dariumi Žiūra (bendros ekskursijos metu);
- portugalų menininko Diogo Evangelista personalinės parodos „Besisukantis ratas“ autoriumi ir parodos kuratoriumi João Laia;
- danų menininko Simono Dybbroe Møllerio parodos „Viduramžiai“ kuratorinės komandos narėmis Virginija Januškevičiūte ir Asta Vaičiulyte;
- ŠMC skaityklos kuratore Justina Zubaite; viena iš 13-osios Baltijos trienalės – netrukus Latvijoje atsidarysiančio ŠMC projekto – kuratorių Neringa Bumbliene; ŠMC edukacinių programų kuratoriu Audriumi Pociumi; ir, Jums pageidaujant, kitais kolektyvo nariais.

Daugiau informacijos apie naujas parodas rasite ŠMC tinklapyje adresu www.cac.lt, o taip pat – parodų giduose ir kituose leidiniuose, kuriuos padovanosime renginio metu. Jei norėtumėte gauti daugiau informacijos skaitmeniniu formatu, taip pat kreipkitės į mūsų atstovę spaudai.

Tą patį vakarą 19 val. ŠMC skaitykloje vyks pirmoji paskaitų ciklo „Mąstant apie šiuolaikinį meną“ paskaita, kurią skaitys Jungtinės Karalystės Mančesterio universiteto dėstytojas Lukas Skrebowskis. Į ją taip pat maloniai kiečiame.


Vaizdas: nuotrauka iš Simono Dybbroe Møllerio parodos „Viduramžiai“ atidarymo, 2018 rugsėjo 7 d. Fotografas Andrej Vasilenko.
Gallery
Calendar
Call for Creatives
Menininkų kalendoriai 2021
Lithuanian visual arts showcase
Robertas Narkus chosen to represent Lithuania at the 59th Venice Art Biennale
Virtuali paskaita apie menininko Michaelio Rakowitzo istorinius ir politinius kūrybos kontekstus
A retrospective of Valdas Ozarinskas (1961–2014) opens in France
Archive