2018 m. rugsėjo 13 d., ketvirtadienį, nuo 12 iki 19 val.
Šiuolaikinio meno centre

Šiuolaikinio meno centras kviečia spaudos atstovus ir meno kritikus į Spaudos dieną. Bet kuriuo jums patogiu metu nuo 12 iki 19 val. ŠMC skaitykloje Jūsų lauks rudens parodų kuratoriai, dalis jose dalyvaujančių menininkų ir ŠMC kolektyvo nariai, kurie su malonumu aprodys parodas, apie jas papasakos ir atsakys į Jūsų klausimus.

Norintys dalyvauti bendroje ekskursijoje kviečiami ateiti 12 valandą. Jei norėtumėte apsilankyti kitu metu kviečiame susisiekti su ŠMC atstove spaudai Viktorija Žilinskaite: [email protected], tel. 863691347.

Spaudos dienos metu galėsite apsilankyti ir su gidu pasivaikščioti ŠMC parodose:
grupinėje parodoje „Laukiant kito atėjimo“</b>;
portugalų menininko Diogo Evangelista personalinėje parodoje „Besisukantis ratas“ ir susitikti su autoriumi ir parodos kuratoriumi João Laia;
danų menininko Simono Dybbroe Møllerio parodoje „Viduramžiai“ ir susitikti su kuratorinės komandos narėmis Virginija Januškevičiūte ir Asta Vaičiulyte;
– bei susitikti su ŠMC skaityklos kuratore Justina Zubaite; viena iš 13-osios Baltijos trienalės – netrukus Latvijoje atsidarysiančio ŠMC projekto – kuratorių Neringa Bumbliene; ŠMC edukacinių programų kuratoriu Audriumi Pociumi; ir, Jums pageidaujant, kitais kolektyvo nariais.

Daugiau informacijos apie naujas parodas rasite parodų giduose ir kituose leidiniuose, kuriuos padovanosime renginio metu. Jei norėtumėte gauti daugiau informacijos skaitmeniniu formatu, taip pat kreipkitės į mūsų atstovę spaudai.

Tą patį vakarą 19 val. ŠMC skaitykloje vyks pirmoji paskaitų ciklo „Mąstant apie šiuolaikinį meną“ paskaita, kurią skaitys Jungtinės Karalystės Mančesterio universiteto dėstytojas Lukas Skrebowskis. Į ją taip pat maloniai kiečiame.

Vaizdas: nuotrauka iš Simono Dybbroe Møllerio parodos „Viduramžiai“ atidarymo, 2018 rugsėjo 7 d. Fotografas Andrej Vasilenko.