Šiuo metu vyksta kapitalinis ŠMC pastato remontas. Kviečiame sekti ŠMC parodų ir renginių programą kitose erdvėse.

Karjera ir bendradarbiavimas

Gintauto Trimako nuotrauka

 

Vilniaus senamiestyje įsikūręs Šiuolaikinio meno centras – viena didžiausių ir daugiausiai patirties turinčių šiuolaikinio meno erdvių Baltijos regione. ŠMC rengia įvairaus pobūdžio šiuolaikinio meno parodas ir renginius, tokiu būdu siekiant praturtinti kultūrinį miesto gyvenimą ir Lietuvos bei tarptautinį šiuolaikinio meno diskursą. ŠMC siekia, kad menininkams bei kitiems meno lauko dalyviams būtų kuriamos vertingos profesinės galimybės ir yra atviras įvairioms bendradarbiavimo formoms. Visuomet  laukiame Jūsų iniciatyvų, pasiūlymų, idėjų ir paramos.

Šioje skiltyje rasite informaciją apie naujų darbuotojų paiešką, savanoriavimo ir praktikos galimybes ir kitus būdus prisidėti prie ŠMC veiklos.

 

PARAMA

ŠMC visuomet ieško naujų partnerių ir rėmėjų edukacijos, parodų, leidybos ir kitų projektų įgyvendinimui. Jei norite dalyvauti ŠMC veikloje kaip rėmėjas, susisiekite su mumis ir rasime abiems pusėms įdomią bendradarbiavimo formą.

 

PRAKTIKA

Jei Jūs domitės šiuolaikiniu menu, kultūra ir turite su renginių organizavimu ar komunikacija susijusių žinių, įgūdžių bei entuziazmo dirbti šioje srityje, laukiame Jūsų. ŠMC yra puiki erdvė mokytis, įgyti patirties kuravimo, renginių organizavimo ar viešųjų ryšių ir rinkodaros srityse, įgyvendinti savo idėjas ir prisidėti prie šiuolaikinio meno populiarinimo. Jeigu norėtumėte ŠMC atlikti praktiką, prašome rašyti adresu [email protected].

 

SAVANORIAVIMAS

ŠMC laukia motyvuotų savanorių, besidominčių kultūra ir meno centrų veikla. Savanoriavimo veiklos apima įvairialypę pagalbą įgyvendinant ŠMC programą – rengiantis parodoms, renginiams ir kitiems projektams. Lankstus savanoriavimo grafikas leidžia derinti jį su mokymusi ir darbais. Jeigu norėtumėte pasiteirauti, prašome rašyti adresu [email protected].