Šiuo metu vyksta kapitalinis ŠMC pastato remontas. Kviečiame sekti ŠMC parodų ir renginių programą kitose erdvėse.

Karjera ir bendradarbiavimas

Gintauto Trimako nuotrauka

 

Vilniaus senamiestyje įsikūręs Šiuolaikinio meno centras – viena didžiausių ir daugiausiai patirties turinčių šiuolaikinio meno erdvių Baltijos regione. ŠMC rengia įvairaus pobūdžio šiuolaikinio meno parodas ir renginius, tokiu būdu siekiant praturtinti kultūrinį miesto gyvenimą ir Lietuvos bei tarptautinį šiuolaikinio meno diskursą. ŠMC siekia, kad menininkams bei kitiems meno lauko dalyviams būtų kuriamos vertingos profesinės galimybės ir yra atviras įvairioms bendradarbiavimo formoms. Visuomet  laukiame Jūsų iniciatyvų, pasiūlymų, idėjų ir paramos.

Šioje skiltyje rasite informaciją apie naujų darbuotojų paiešką, savanoriavimo ir praktikos galimybes ir kitus būdus prisidėti prie ŠMC veiklos.

 

PARAMA

ŠMC visuomet ieško naujų partnerių ir rėmėjų edukacijos, parodų, leidybos ir kitų projektų įgyvendinimui. Jei norite dalyvauti ŠMC veikloje kaip rėmėjas, susisiekite su mumis ir rasime abiems pusėms įdomią bendradarbiavimo formą.

 

PRAKTIKA

Jei Jūs domitės šiuolaikiniu menu, kultūra ir turite su renginių organizavimu ar komunikacija susijusių žinių, įgūdžių bei entuziazmo dirbti šioje srityje, laukiame Jūsų. ŠMC yra puiki erdvė mokytis, įgyti patirties kuravimo, renginių organizavimo ar viešųjų ryšių ir rinkodaros srityse, įgyvendinti savo idėjas ir prisidėti prie šiuolaikinio meno populiarinimo. Jeigu norėtumėte ŠMC atlikti praktiką, prašome rašyti adresu [email protected].

 

SAVANORIAVIMAS

ŠMC laukia motyvuotų savanorių, besidominčių kultūra ir meno centrų veikla. Savanoriavimo veiklos apima įvairialypę pagalbą įgyvendinant ŠMC programą – rengiantis parodoms, renginiams ir kitiems projektams. Lankstus savanoriavimo grafikas leidžia derinti jį su mokymusi ir darbais. Jeigu norėtumėte pasiteirauti, prašome rašyti adresu [email protected].

 

ŠMC IEŠKO KURATORIAUS (-ĖS)

Artėjant Šiuolaikinio meno centro (ŠMC) pagrindinio pastato atidarymui po remonto, atsinaujina ir ŠMC kuratorių kolektyvas. Norinčiuosius prie jo prisijungti kviečiame dalyvauti atrankoje!

DARBO POBŪDIS:
– kūrybinis ir administracinis darbas su meno projektais, reikalaujantis daug lankstumo, atsakomybės ir bendravimo;
– darbas gali būti atliekamas gan lanksčiu darbo grafiku;
– kuriant ir valdant projektus atliekamos ir viešųjų pirkimų procedūros, rengiamos sutartys, kiti administraciniai dokumentai.

GALIMOS DARBO KRYPTYS:
ŠMC kuratoriai paprastai būna atsakingi ne vien už savo kuruojamas parodas: dažnai jie vykdo ir leidybos projektus, prisideda prie kitų kūrybinių sumanymų įgyvendinimo, organizuoja renginius, rūpinasi archyvu ir t.t. Artimiausiu metu bus ypač aktualios šios darbo kryptys:
– parodų ir kitų pagrindinės ŠMC programos projektų kuravimas;
– parodų, renginių, leidybos projektų koordinavimas ir administravimas;
– kūrinių produkcija, logistika;
– leidybos ir komunikacijos veiklų turinio kūrimas ir koordinavimas;
– architektūros bei dizaino (interjero, kraštovaizdžio ir pan.) konkursų ir projektų valdymas;
– ilgalaikių, taip pat ir tarptautinių, projektų valdymas.

Jei Tau artimos didžioji dalis išvardintų veiklų, parašyk mums.

REIKALAVIMAI KANDIDATAMS:
– gerai išmanyti Lietuvos bei tarptautinio šiuolaikinio meno kontekstą;
– turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu humanitarinių mokslų studijų srities kuratorystės ar menotyros krypties išsilavinimu;
– turėti mažiausiai du metus panašaus darbo patirties;
– šiuo metu ieškome tik kandidatų, sklandžiai kalbančių ir rašančių lietuvių bei anglų kalbomis.

MES SIŪLOME:
– galimybę prisidėti prie ŠMC vizijos kūrimo ir įgyvendinimo;
– platformą ir pagalbą įgyvendinant savo kūrybinius sumanymus;
– galimybę atlikti tyrimus ir dalyvauti renginiuose Lietuvoje ir užsienyje;
– darbo erdvę Vilniaus senamiestyje ir reikiamą įrangą.

ATLYGINIMAS:
Nuo 1953 Eur iki 2046 Eur neatskaičius mokesčių. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į profesinio darbo patirtį ir kompetenciją.

Darbo laikas: visa darbo diena.

Jei susidomėjai, lauksime Tavo gyvenimo aprašymo (CV) lietuvių kalba ir motyvacinio laiško lietuvių kalba (būtina pateikti prisegtą) bei portfolio el. paštu [email protected] iki 2023 m. rugsėjo 4 d. Laiško temoje nurodant „Dėl kuratoriaus (-ės) pozicijos“. Atrinkti kandidatai bus kviečiami pokalbiui. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

 

ŠMC IEŠKO PROJEKTŲ ORGANIZAVIMO SKYRIAUS VEDĖJO (-OS) -KURATORIAUS (-ĖS)

Artėjant Šiuolaikinio meno centro (ŠMC) pagrindinio pastato atidarymui po remonto, atsinaujina ir ŠMC kuratorių kolektyvas. Norinčiuosius prie jo prisijungti kviečiame dalyvauti atrankoje! 

DARBO POBŪDIS:
organizuoti sklandų Projektų organizavimo skyriaus darbą, paskirsti užduotis skyriaus darbuotojams, kontroliuoti jų įgyvendinimą, kad darbai būtų atlikti tinkamai ir per nustatytus terminus;
teikti siūlymus ŠMC veiklos programai, dalyvauti sudarant metinį veiklos planą ir rengiant jo įvykdymo ataskaitą;
atsakyti už sklandų ir kokybišką ŠMC meninių projektų, meno renginių ar kitų programų inicijavimą ir įgyvendinimą bendradarbiaujant su kitais skyriais;
užtikrinti įgyvendinamų projektų ir programų tinkamą dokumentavimą ir archyvo kaupimą;
rengti priskirtų ŠMC projektų paraiškas fondams, bendradarbiaujant su kitais darbuotojais ieškoti galimų finansavimo šaltinių;
 kuriant ir valdant projektus atliekamos ir viešųjų pirkimų procedūros, rengiamos sutartys, kiti administraciniai dokumentai.

Daugiau informacijos apie darbo pobūdį  https://portalas.vtd.lt/lt/projektu-organizavimo-skyriaus-skyriaus-vedejas-kuratorius-322;903650.html

REIKALAVIMAI KANDIDATAMS:
gerai išmanyti Lietuvos bei tarptautinio šiuolaikinio meno kontekstą;
turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu humanitarinių, meno mokslų studijų srities išsilavinimu;
turėti mažiausiai du metus panašaus darbo patirties;
turėti bent vienerių metų vadovaujamo darbo patirties meno srityje;
šiuo metu ieškome kandidatų tik sklandžiai kalbančių ir rašančių lietuvių bei anglų kalbomis.

MES SIŪLOME:
galimybę prisidėti prie ŠMC vizijos kūrimo ir įgyvendinimo;
platformą ir pagalbą įgyvendinant savo kūrybinius sumanymus;
galimybę atlikti tyrimus ir dalyvauti renginiuose Lietuvoje ir užsienyje ;
darbo erdvę Vilniaus senamiestyje ir reikiamą įrangą.

ATLYGINIMAS:

Nuo 2139 Eur (koeficientas nuo 11.5) neatskaičius mokesčių. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į profesinio ir vadovaujančio darbo patirtį ir kompetenciją. 

Darbo laikas: visa darbo diena.

Dokumentai turi būti pateikiami per VTD sistemą naudojantis šia nuoroda: https://portalas.vtd.lt/lt/projektu-organizavimo-skyriaus-skyriaus-vedejas-kuratorius-322;903650.html