Mokykloms

ŠMC siūlo kelių tipų edukacinius užsiėmimus, kuriuose moksleiviai kviečiami dalyvauti drauge su mokytojais. Šiuo metu kviečiame dalyvauti virtualiose pamokose. Nuotoliniu būdu vedamos pamokos skirtos tiek Vilniaus, tiek kitų miestų ir miestelių moksleiviams. Kartais pamokas veda menininkai!

Vėliau edukaciniai užsiėmimai sugrįš į ŠMC erdves. Diskusijos, praktiniai užsiėmimai, ekskursijos skatina moksleivius išbandyti įvairias kūrybos formas, atidžiai pažvelgti į savo kasdienę aplinką ir kultūrą, kurioje gyvename ir kuriame. Šių užsiėmimų temos visada susijusios su tuo metu ŠMC vykstančiomis parodomis.

ŠMC edukacijos programos – tai inovatyvios, atviros eksperimentams, kultūros ir visuomenės aktualijas atliepiančios edukacinės veiklos. Šiuolaikinis menas ir su juo susiję kontekstai čia pasitelkiami kaip priemonė lavinti kūrybiškumą, vaizduotę, kritinį mąstymą, emocinį intelektą ir ugdyti bendruomeniškumą. Užsiėmimai mokiniams ir mokykloms nieko nekainuoja. Jei susidomėjote, paprašykite mokytojų, kad užregistruotų Jūsų klasę! Užsiėmimų temos nuolat atnaujinamos. O jei nieko neišsirinksite, susisiekite su mumis – pasitarkime.