Lt / En
Knygos pristatymas. Tyler Coburn „Richard Roe“
2019.05.31
Gegužės 31 d., penktadienį, 18 val. ŠMC skaitykloje
Skaitymai vyks anglų kalba

„Richard Roe“ – tai fiktyvūs juridinio asmens memuarai, kuriuos išleido „Sternberg Press“, o dizainą sukūrė Luke‘as Gouldas. Šis vardas – vienas iš seniausių anglų kalboje, naudojamas teisėje, kai neatskleidžiama tikroji asmens tapatybė arba neįmanoma identifikuoti lavono. Richard Roe – tai žinomas nežinomasis, universalus rūbas, galimai kiekvienas, o iš tikrųjų – nė vienas.

Į septynias fragmentiškas dalis suskirstyti memuarai prakalbina teisines fikcijas, kurios trypčioja savasties paraštėse ir vis dažniau diktuoja politikos ir ekonomikos sąlygas. Šio renginio proga Coburnas skaitys knygos ištraukas, tyrinėjančias asmenybės idėjas iš teisės, psichologijos ir metafizikos sričių.

Tyler Coburn yra Niujorke gyvenantis menininkas ir rašytojas. Jis yra pristatęs savo darbus Paryžiaus Pompidou centre, Bergeno Kunsthalėje, Vienos Kunsthalėje, Londono „Hayward“ galerijoje, Honkongo „Para Site“ ir Seulo „Art Sonje Center“. Jo tekstai publikuoti žurnaluose „e-flux“, „Frieze“, „ArtReview“, „Dis“, „Mousse“, „LEAP“ ir „Rhizome“. „Richard Roe“ yra iš kelių dalių susidedantis projektas, užsakytas „Thyssen-Bornemisza Art Contemporary“ ir kuruojamas Cory‘o Scozzario. Vienoje iš šio projekto dalių Coburn oficialiai suteikė hibridinei orchidėjų rūšiai vardą Aranda Richard Roe. Daugiau informacijos rasite čia.
Kalendorius
Prancūzijoje atidaroma Valdo Ozarinsko (1961–2014) retrospektyva
Saulės Noreikaitės performansas „Sietys“
Ekskursija po parodą „JCDecaux premija 2020“ su kuratoriais
Festivalio „Nepatogus kinas“ seansai ŠMC
Kipro Dubausko darbai meno mugėje „ArtVilnius'20“
Videogramos. Tarptautinis Kauno kino festivalis vienam vakarui keliasi į Vilnių
Archyvas