Spalio 22–lapkričio 7 d. Šiuolaikinio meno centre

Nuo 1991 metų Vilniuje kasmet rengiama GAIDA – pagrindinis ir didžiausias šiuolaikinės muzikos festivalis Lietuvoje. Pripažintas kaip vienas ryškiausių naujosios muzikos forumų Europoje, GAIDA laikomas lyderiu taipogi ir Baltijos šalyse, tai svarbiausias ir prestižiškiausias festivalis šiame Europos regione.

Išskirtinis festivalio GAIDA bruožas – atvirumas visų tradicijų ir visų geografinių platumų muzikai. Festivalis plačiai apžvelgia ir pristato aktualiausius kūrybinius procesus bei naujausias muzikos tendencijas tiek Lietuvoje, tiek Europoje bei pasaulyje. Į festivalį kviečiami žymiausi pasaulio atlikėjai, čia skamba ypatingos sėkmės sulaukę kūriniai.

Festivalio GAIDA išskirtinumas yra tas, kad jame neapsiribojama vienos kurios nors krypties šiuolaikine muzika – čia skamba ir simfoninė, ir kamerinė muzika, taip pat alternatyvioji kūryba, elektroninė, klubinė, eksperimentinė muzika, muzikos teatro pastatymai, multimedijos projektai ir kt. GAIDA kartu su įvairiais partneriais nuolat įgyvendina ambicingus ir itin kokybiškus projektus.

Festivalio „Gaida” renginiai Šiuolaikinio meno centre:

Spalio 22 d., 19 val.
SYNAESTHESIS: STRANGE PEOPLE PLAYING COOL MUSIC

Spalio 24 d., 19 val.
TANA QUARTET (Prancūzija)

Spalio 25 d., 19 val.
SYNAESTHESIS: COOL PEOPLE PLAYING STRANGE MUSIC

Spalio 26 d., 19 val.
CRASH ENSEMBLE (Airija)

Spalio 29 d., 19 val.
SCULPT (MULTIMEDIA SHOW)

Lapkričio 3 d. 15 val.
Susitikimas su festivalio GAIDA 2017 kompozitoriumi DAVID LANG

Lapkričio 7 d., 20 val.
RYOJI IKEDA > SUPERCODEX

Daugiau informacijos apie festivalio renginius: www.vilniusfestivals.lt/LT/festivalio-gaida-programa-2017