Ketvirtadienį, spalio 18 d., nuo 20 val.
(dalyvių skaičius neribojamas)

https://soundcloud.com/eduarda-bones/war-machines-edyta-jarzabdonia-jourabchitaufan-ter-weel-warsoundwarszawa

Kūrybinės balso panaudojimo, pritarimo ir nepritarimo, kasdienio rūpesčio ir meilės, bet taip pat ir balso maskavimo dirbtuvės.

Tarp privataus ir viešo. Tarp ekstremalaus pasinėrimo į minią ir abejingumo bei bejėgiškumo sienų. Tarp plaučių ir gerklės, rezonuojančių kaukolės kaulų, tarp vieno ir kito įkvėpimo. Tarp oro ir elektros. Tarp sienų kaip akustinių pertvarų, kurios reverberuoja. Tarp tavęs ir manęs.
Edka Jarząb yra atlikėja, poetė, garso menininkė ir aktyvistė. Ji domisi balsu kaip privačią ir viešą erdvę jungiančiu tiltu; klausymu, dainavimu ir improvizacija kaip socialinio pasipriešinimo forma. Meno praktika mąsteliu 1:1, socialinių situacijų kaip transformuojančios medžiagos pasirinkimais, gatvėmis kaip teigimo erdvėmis. Ji tyrinėja protestų ir demonstracijų garso laukus, o taip pat organizuoja garso pasivaikščiojimus ir balso apšildymo prieš protestus kūrybines dirbtuves.

Edka Jarząb studijavo Hindustano raga muzikines sistemas Varanasyje, o pas Pauline Oliveiros mokėsi Giliojo klausymo. Ji praktikuoja išplėstines balso technikas ir tradicinį dainavimą iš rytinės Europos regionų.

Edkos Jarząb kūrybinės dirbtuvės yra parodos „Laukiant kito atėjimo“ pirmosios dalies Vilniuje uždarymo programos renginys. Antroji šios grupinės parodos dalis bus atidaryta Varšuvoje spalio 25 d.

„Laukiant kito atėjimo“ – tai dviejų dalių paroda, organizuojama ŠMC Vilniuje ir Zamek Ujazdowski šiuolaikinio meno centro Varšuvoje.