Šiuolaikinio meno centras tęsia edukacinę programą, skirtą vaikams ir jaunimui bei
kviečia į ekskursijas po Dainiaus Liškevičiaus parodą „Labyrinthus“. Po ekskursijų vyks praktiniai užsiėmimai:

UŽSNŪDĘS PĖDSEKYS

Dainiaus Liškevičiaus parodoje „Labyrinthus“ pristatomos architektūros, skulptūros ir instaliacijos formos, asmeninės kolekcijos bei retrospektyvos žanrai, kuriuose persipina dokumentiniai asmeninės bei visuotinės (pasaulio) istorijos fragmentai bei pramanyti faktai. Užsiėmimo metu bus kalbama apie istoriją kaip pėdsekystę ar detektyvą, o dalyviai bus skatinami interpretuoti istoriją kaip nežinomo žmogaus ar gyvūno paliktą pėdsaką.

Jaunesniųjų klasių moksleiviai bus kviečiami kurti savo pasakojimus gaminant „sekretus“, tuo tarpu vyresnieji bus skatinami kartu su vadovu „skaityti” parodoje rodomus meno kūrinius, diskutuoti, kuo skiriasi kalbėjimas pirmuoju ir trečiuoju asmeniu ir bus kviečiami kartu iš savo sugalvotų fragmentų sukurti fikcinę, išgalvotą tapatybę.

Suaugusiųjų ir moksleivių grupės kviečiamos registruotis į ekskursijas po parodas ir edukacinius užsiėmimus iki kovo 11 d., antradieniais – penktadieniais nuo 12 iki 17 val. Moksleivių grupėms ekskursijos ir edukaciniai užsiėmimai nemokami.

Išsamesnė informacija ir registracija tel. +370 5 2608960, +37068265010 bei el. paštu [email protected], [email protected]