Spalio 4–13 dienomis ŠMC kino salėje

„Nepatogus kinas“ – nuo 2007 m. kasmet vykstantis tarptautinis dokumentinių filmų festivalis, unikalus savo programa ir formatu. Tai socialinis-kultūrinis projektas, kuriame gali dalyvauti kiekvienas. Festivalio metu Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose pristatoma turtinga dokumentinių filmų programa, rengiami susitikimai su kino kūrėjais, organizuojamos diskusijos su filmų herojais, žmogaus teisių aktyvistais ir ekspertais. Nepaisant festivalio socialinės misijos ir nekomercinio pobūdžio, „Nepatogus kinas” kartu yra ir vienas gausiausiai lankomų kino renginių Lietuvoje bei vienintelis tokio pobūdžio kino festivalis Baltijos šalyse.„Nepatogus kinas“ – tai erdvė geram kinui ir laisvai minčiai, diskusijoms apie tai, kas iš tiesų yra svarbu.

Festivalio „Nepatogus kinas“ programa ŠMC kino salėje:

Spalio 4 d., ketvirtadienį, 12 val. „Kūrybiškas istorijų vystymas ir platinimas“. Mokymai su filmo „Birmos posmai“ (Burma Storybook, 2017) režisieriumi Petru Lomu ir filmo prodiusere Corinne Van Egeraat.
Spalio 4 d., ketvirtadienį, 18 val. „Darbo ribos“. Po seanso vyks diskusija.
Spalio 5 d., penktadienį, 17 val. „Po mumis – upė“
Spalio 6 d., šeštadienį, 12 val. „Mano laiminga sudėtinga šeima“. Po seanso vyks diskusija.
Spalio 9 d., antradienį, 18 val. „Mąstantys kalnu“
Spalio 11 d., ketvirtadienį, 18 val. „Dar žinomas kaip džihadistas“
Spalio 12 d., penktadienį, 17 val. „Nusavinta žemė“
Spalio 12 d., penktadienį, 18 val. 45 min. „Geresnis vyras“. Po seanso vyks pokalbis su režisiere.
Spalio 13 d., šeštadienį, 16 val. „Donna Haraway: pasakojimai žemiškojo išlikimo labui “. Po seanso vyks diskusija.

Įsigyti bilietus ir paremti festivalį galite dviem būdais:
ĮPRASTAS. Įsigykite bilietus dienos seansams likus pusvalandžiui iki seanso prie įėjimo į ŠMC kino salę. Kiekvienas žiūrovas pats sprendžia, kiek norėtų paremti festivalį. Bilieto kaina – bent 1 centas.
INTERNETINIS. Žiūrovai, norintys išvengti eilių prie kasų, bilietus gali pirkti internetu į bet kurį filmo seansą visoje Lietuvoje. Elektroninio bilieto kaina – nuo 2.90 EUR (taikomas papildomas aptarnavimo mokestis).

Daugiau informacijos apie festivalį: http://nepatoguskinas.lt/2018/

Vaizdas: kadras iš filmo „Donna Haraway: pasakojimai žemiškojo išlikimo labui“