Lt / En
„Drawing Room Confessions“ žurnalo pristatymas ŠMC skaitykloje
2014.XII.10
2014 m. gruodžio 10 d., trečiadienį, 19:00 ŠMC skaitykloje


TU:
Kas yra „Drawing Room Confessions“?


„DRAWING ROOM CONFESSIONS“:

„Drawing Room Confessions“ („Svetainės išpažintys“) yra žurnalas, pavadintas pagal Marcelio Prousto ir siurrealistų mėgtą žaidimą. Jį sudaro vien tekstas ir pokalbiai be jokių iliustracijų. Kiekvieną numerį sudaro šešios skiltys: „Egoistas“, „Aklasis“, „Tango šokamas dviese“, „Ekfrazė“, „Laiko juosta“ ir „Madlena“; šios skiltys apibrėžia žaidimo taisykles, bendras visiems leidinio numeriams. Keičiasi tik menininką ar menininkę, kuriai skirtas konkretus numeris, kalbinantys žaidėjai – klausinėtojai, atstovaujantys įvairioms profesijoms ir veiklos sritims.


Gruodžio 10 d. vakarą ši leidinio struktūra bus pritaikyta renginyje ŠMC skaitykloje. „Egoistas“ – menininkas Augustas Serapinas – kalbėsis su žurnalo leidėjais Vincentu Honoré ir Manuela Ribadeneira, bus klausomasi Richardo Wentwortho ir Tomo Sachso pokalbio ištraukų ir Peterio Meanwello garso instaliacijos, o „Tango šokamas dviese“ vaidmenį atliksime mes visi – su „Madlenomis“ pasigardžiavimui ir knygomis ant stalo.

Įėjimas nemokamas. Reginys vyks anglų kalba.

_____

TU:
Kas Jūs esate?

„DRAWING ROOM CONFESSIONS“:
Mūsų komanda – Vincent Honoré, Manuela Ribadeneira, Michèle Smith, Peteris Meanwellas ir Åbäke. Mes tariamės, renkamės menininkus ir klausinėtojus, nesutariame, kalbamės ir drauge priimame sprendimus visais klausimais, kylančiais kuriant žurnalą. Vincent Honoré ir Manuela Ribadeneira daugiau dalyvauja renkantis žaidėjus, redaguojant ir rašant pokalbių išnašas. Michèle Smith redaguoja tekstus, o Åbäke kuria maketą ir grafinę „Drawing Room Confessions“ tapatybę.
Kalendorius
Haruno Farockio filmų retrospektyva | Nepatogus kinas
Susitikimas su meno leidyklos „Primary Information“ įkūrėju Jamesu Hoffu
Leidykla „Circle Books“: prieinamumo politika, archyvų naudojimas ir partnerystė leidyboje
„Žinios iš kažkur kitur“. Kultūros vaidmuo 9-ojo dešimtmečio pabaigos Europos demokratinėse permainose
Vilniaus galerijų savaitgalis Šiuolaikinio meno centre
Triguba sąmonė: Ciarán Wood video darbų peržiūra
Archyvas