Lt / En
Edukacinė programa balandžio 26 – gegužės 26 d.
2019-04-26 - 05-26
MOKSLEIVIAMS
Edukaciniame užsiėmime „Apleistų objektų kolekcionavimas“ diskutuosime apie asmeninius ritualus ir laikmečio atspindžius. Kelsime klausimus: kaip miesto kultūra veikia mus? Kokį veiksmą atliekame kasdien be išimčių? Kur gali nuvesti žvilgsnis sau po kojomis? Antroje užsiėmimo dalyje visą tai patirsime keliaudami Vilniaus gatvėmis ir kartodami menininko Yuji Agematsu kūrybinį procesą bei išsiaiškinsime jo parodos pavadinimo reikšmę.
Kviečiame mokytojus registruoti klases. Užsiėmimai vyks jūsų pasirinktu laiku darbo dienomis.

MOKSLEIVIAMS IR JAUNIMUI

Individualūs dalyviai ir grupės kviečiami registruotis į kūrybines dirbtuves „Dažnai sutinkamos gėlės“, kurios vyks gegužės 22–26 d. personalinėje Marijos Olšauskaitės parodoje Didžiojoje ŠMC salėje. „Dažnai surinkamos gėlės“ – tai savaitės trukmės projektas. Jo metu kartu kursime puokštes, kurios papuoš parodą jos paskutinę savaitę. Bendrausime vieni su kitais, su menininkais, botanikais ir popieriaus žinovais.

IKIMOKYKLINUKAMS
Edukacijos „Beždžionių gudrumas“ metu tapsime protingosiomis beždžionėmis. Pasitelkę savo vaizduotę ir kūnus analizuosime vietinius ir iš kitų šalių atvykusius gyvūnus. Išryškinsime gyvūnams būdingas savybes, pagal kurias galima išskirti kiekvieną rūšį. Nepabijosime įsijausti į viduramžių rašytojos, gamtos stebėtojos Julianos Berners vaidmenį tam, kad žaismingai ir poetiškiai įvardintume savo atradimus, taip kaip ji tai darė 15-ame amžiuje.


Visi užsiėmimai nemokami. Registracija ir išsamesnė informacija el. paštu: edukacija@cac.lt arba telefonu: +37065569198.


Plačiau apie šiuo metu veikiančias parodas: www.cac.lt


Kalendorius
Videogramos. Tarptautinis Kauno kino festivalis vienam vakarui keliasi į Vilnių
Skaitymai su Gerda Paliušyte: gotika ir afroamerikiečių kinas
Kipro Dubausko ir kviestinių menininkų filmų programa
Užgniaužti intensyvumai: afroamerikiečių protesto poezijos vertimo dirbtuvės
Rasė ir popmuzika. Klausymosi sesija su Nombeko Auguste ir Karoliu Vyšniausku
Unfortunately, it’s a different world for you. Leidinio pristatymas ir atvira diskusija
Archyvas