Šiuo metu vyksta kapitalinis ŠMC pastato remontas. Kviečiame sekti ŠMC parodų ir renginių programą kitose erdvėse.

Kvietimas savanoriauti ŠMC dienos stovykloje

Ar kada svarstėte apie galimybę prisidėti prie vaikų švietimo ir lavinimo pasitelkiant šiuolaikinį meną? Jei taip, kviečiame tapti mūsų edukacinės ŠMC dienos stovyklos savanoriais! Ši stovykla yra puiki galimybė padėti 11–14 metų jaunimui įgyti naujų žinių, atrasti savo pačių pomėgius, išmokti prisiimti atsakomybę ir susipažinti su menininkais.

Šiais metais stovykla vyks kultūros komplekse SODAS 2123 Vilniuje, kur aktyviai veikia šiuolaikinio meno ir kultūros iniciatyvos, parodų erdvės bei meninink(i)ų studijos.

Įkvepiančioje erdvėje įsikursianti studija – žaidimų aikštelė – veiks penkias dienas rugpjūčio 21–25 d. Stovyklautojai bus kviečiami tyrinėti šiuolaikinio meno, kūrybinio proceso ir žaidimo sąsajas, dalyvauti praktiniuose kūrybiškumą, savistabą lavinančiuose užsiėmimuose, kurių metu susipažins su skirtingomis meno medijomis bei vietoje dirbančiais menininkais ir menininkėmis.

Savanoris (-ė) įgaus patirties ruošiant vasaros stovyklas vaikams, bendradarbiavimo įgūdžių, žinių apie šiuolaikinį meną bei kultūros edukaciją. Susipažins su edukacinių ŠMC veiklų kūrimu ir organizavimu. Tai laikas išmėginti save, kurti naujus ryšius, plėsti bendraminčių ratą.

Į savanorio (-ės) pareigas įeis:

  • Asistavimas stovyklos vadovams ir organizatoriams;
  • Stovyklos veiklų parengiamieji darbai;
  • Užkandžių paruošimas pertraukų metu;
  • Stovyklos erdvės paruošimas, padėjimas susitvarkyti.

Savanorių tvarkaraščiai bus sudarinėjami pagal jiems patogų grafiką. Tačiau ieškome žmonių, kurie galės būti visos stovyklos metu, kiekvieną dieną po 3–4 val. Esant poreikiui ir sutarus su Jūsų mokymosi institucija, ši savanorystė gali būti įskaitoma kaip akademinės praktikos dalis.

Savanorystės laikotarpis: rugpjūčio 21–25 d.

Lauksime motyvacinio laiško su trumpa jūsų biografija [email protected] iki rugpjūčio 11 d. imtinai.