Pastaruoju metu Elke Krystufek tapo bene žinomiausia Austrijos menininke šiuolaikinio meno pasaulyje. Jos darbai buvo pristatyti Venecijos, San Paulo, Manifestos bienalėse, taip pat ji jau spėjo surengti parodas žymiausiuose pasaulio meno centruose ir galerijose.

Paroda „I am dreaming my dreams with you” buvo specialiai paruošta Vilniui, joje buvo eksponuojama dalis fotografijų, rodytų San Paulo bienalėje, nauji tapybos darbai bei visiškai naujas videofilmas, nufilmuotas Niujorke.

„Elke sinchroniškai patiria ekshibicionizmo ir vojerizmo teikiamą malonumą, stebėdama kūną, kurį pati rodo, būdama paparacis ir modelis viename asmenyje. <…> Nors paviešindama savo kūną, aistras ir ikonišką savivoką ji tariamai atskleidžia savo vidų, būtų naivu tikėtis autentiško nuoširdumo: puikiai suvokdama kultūrinį subjekto sąlygotumą, Elke savo atvaizdą konstruoja populiarių žurnalų, popmuzikos bei literatūros kontekste.

Mes negirdime jos balso, bet skaitome anonimiškas Gutenbergo raides, iškirptas iš žurnalo, kad girdėtumę, ką ji sako. Komikso, koliažo, popmuzikos ir tapybos sankirtoje Elke konstruoja kontradikcišką postmodernistinę autobiografiją.“ — Raimundas Malašauskas

Išleistas parodos katalogas.