Birželio 6 d, trečiadienį, 19 val. vakaro, ŠMC Skaityklos terasoje

Dėmesio menininkams, rašytojams, poetams, entuziastams, mąstytojams, kavoms ir pyragams: kviečiame dalyvauti dviejų valandų trukmės kūrybinėse dirbtuvėse — įsijungti į jau metus trunkantį pokalbį ir drauge sužinoti ar sugalvoti, kas iš to gali išeiti (paroda? knyga? daina? proga nauju kampu pažiūrėti į vieną ar kitą tavo paties/pačios idėją?).

Kalbėsimės angliškai. Renginys nemokamas, bet parašykite mums el.paštu [email protected] ar užsiregistruokite renginio Facebook puslapyje, jei ketinate dalyvauti.

Laiškas nuo organizatorių:

Mielieji,

Gal mūsų susitikimas tėra grynas atsitiktinumas, bet džiaugiamės, kad atvėrėte širdį ir prisijungsite prie šio dvi valandas truksiančio citrinų workshop’o. Esame tikri, kad jūsų kvapas jau beveik kaip vasaros.

Citrina, kaip vadiname paslaptingas bendru sutarimu pokalbyje atsirandančias klaidas, jau yra sukėlusi daugybę įtartinų susidūrimų tiek tarp žmonių, tiek ir tarp daiktų ir idėjų.

Tai balsas, dėl kurio nelieka aiškaus skirtumo tarp bulvės ir blyno, galios ir gėlės, dantų ir arbatos. Tai magiška šokančios sąmonės pusė, arba netikėtų ryšių tinklo padarinys. Mes esame parengę seriją pratimų tiems, kas mėgsta žaismę ir atsitiktinumų ekonomiką, ir tikimės, kad jūsų sąmonė pasirengusi kelti bures ir skrieti prisirpusiu horizontu.

Žaisime, bet tai nebus repeticija. Tai scenarijaus rašymas būsimai parodai mankštinant jautrumą, vaizduotę ir bendravimo įgūdžius. Kalbėsime negirdėta kalba, virsime mėlynais krokodilais, aštuonkojais virtuvės šefais, mergaitėmis su ūsais, šampano statinėmis ir šilkiniais grybais.

Tegyvuoja citrinos! Iki aušros svarbu būti paragavus netinkamų.

Be aiškaus plano,

Greipfrutis, Cocolut ir Kiwi Na

P.S. Kvietimas galioja tol, kol citrinų jūra pritvins iki kraštų. El. paštu ar per Facebook sėkmingau užsiregistravę dalyviai gaus asmeninį patvirtinimą.