Gegužės 12 d., penktadienį, 23 val. bendradarbiaujant su vakarėlių serija D.O.S įvyks jau antrasis įžanginis parodos „Paauglės bitės pašaukimas vieną vasarą“, kuri Šiuolaikinio meno centre bus rodoma ateinančią žiemą, renginys.

Danielis Pflummas ir Klausas Kotai yra du iš trijų elektroninės muzikos leidyklos „Elektro Music Department“ narių. Nuo 1995-ųjų leidykla išleido daugiau nei 20 vinilinių plokštelių muzikos, atspindinčios supančią Berlyno aplinką. Klausas Kotai dalyvavo 15-oje iš šių įrašų – tiek kaip solo atlikėjas, tiek kaip įvairių trumpalaikių kolektyvų, tarp jų ir „The Customers“, kurį įkūrė kartu su Danieliu Pflummu, narys. Pflummas kuria leidyklos grafinį dizainą ir videodarbus, nuo kurių prasidėjo jo, kaip menininko, tarptautinė karjera.

Kartu jie atliks intensyvų muzikinį performansą, kurio metu bus perklausyti ne tik leidyklos jau išleisti kūriniai, bet ir muzika, padariusi jiems tiesioginę įtaką ar išsivysčiusi iš šių įrašų. Klausas Kotai supažindins su šiuo metu kuriama savo muzikine produkcija. Renginyje ant TV sienos bus galima pažiūrėti ir Danielio Pflummo videodarbus.
Parodos „Paauglės bitės pašaukimas vieną vasarą“ užmojis yra patyrinėti pasakojimus ir istorijas, gimstančias meninės (ir, tiesą sakant, bet kokios) produkcijos ar darbo metu. Būtų galima pradėti nuo keleto klausimų: „Kaip produkcijos objektas apibrėžia gamintojo(s) tapatybę?“ arba „Kaip objekto tapatumas (grynai kalbine prasme) tam tikram žodžiui kraštutinai keičia tai, kaip jis funkcionuoja ir veikia skirtinguose kontekstuose, sykiu – ir rinkose?“

Danielis Pflummas gyvena ir dirba Berlyne. Menininkas yra surengęs solo parodų tokiose galerijose bei meno erdvėse kaip: 6817, Los Andželas; Park View, Los Andželas (2016); Whitechapel Art Gallery, Londonas (2008); Supportico Lopez 32, Neapolis (2007); Praz – Delavallade, Paryžius (2006); Greene Naftali, Niujorkas (2005); Palais de Tokyo, Paryžius (2004); Galerie Neu, Berlynas (2003).

Klausas Kotai gyvena ir dirba Berlyne. Nuo 10-ojo dešimtmečio pradžios aktyviai dalyvavo Miuncheno techno scenoje, o 1994-aisiais persikėlė į Berlyną, kur kartu su Gabriele „Mo“ Loschelder bei Danieliu Pflummu įkūrė minimaliosios techno muzikos leidyklą „Elektro Music Department“. Pirmą solo albumą menininkas išleido 2002 m. leidykloje „WMF Records”. Klausas Kotai yra dirbęs su tokiais techno muzikos prodiuseriais kaip Tommi Eckartas, Peteris Wacha, DJ Hell, Marcinas Kozlowskis ir kiti.