2013 m. gruodžio 15 d., sekmadienį, 14:00 val.

Performansas. Trukmė – 1 valanda
Susitikimo vieta: Šiuolaikinio meno centro skaitykla

Ar pasiliksi paskutinei „burnelei“? „Burnelė III. Kritikos sesija“ – tai surežisuotas performansas, kurio publika yra ir jo atlikėja. Renginio centre – neegzistuojantis meno kūrinys.

„Burnelė“ – tai renginių serija, kurią drauge su Šiuolaikinio meno centru organizuoja menininkas David Bernstein ir jo kviesti svečiai. „Burnelė“ – tai vienas iš tų dviprasmiškų žodžių, kaip ir „sauja“ ar „rieškutės“, kurie įvardija tiek talpą, tiek ir dalyką, kuris tą talpą užpildo; atitikdami vienas kitą, burna ir taurelėje esantis gėrimas tampa vienas kito tęsiniais. „Burnelė“ – tai ir pretekstas susitikimui, šiuo atveju – pretekstas aptarti, kaip vieni daiktai, mintys ar pasakojimai gali prasitęsti kituose.

„Kritikos sesija“ organizuojama drauge su menininku Diego Tonus. Dar prieš sekmadienio renginį šis performansas bus įgyvendintas uždarame rate bei nufilmuotas, kad ateityje jį būtų įmanoma pamatyti ir videoformatu. Projektą remia Gioggio Fasol, Collezione AgiVerona, ALAgroup, ir LR Kultūros ministerijos Rezidencijų programa.

Pirmieji du šios serijos renginiai vyko spalio 7 ir lapkričio 24 dieną.

Renginys vyks anglų kalba. Įėjimas nemokamas. Iš anksto registruotis nereikia.

Jei turite klausimų apie šį renginį, kreipkitės adresu [email protected]