Trečiadienį, lapkričio 16 d. 16 val. ŠMC skaitykloje
Adresas: Aušros vartų g. 5, įėjimas iš Pasažo skg.

Renginys nemokamas ir vyks anglų k.

Rygos galerija „Low“, meno erdvė „Editorial“ bei ŠMC skaitykla kviečia į dirbtuves su Helsinkyje įsikūrusios platformos Feminist Culture House (Feministinės kultūros namai) atstovėmis Katie Lenanton ir Paola Jalili.

Renginys yra atviras ir skirtas visiems, dirbantiems ar veikiantiems kolektyvuose: Feminist Culture House (Feministinės kultūros namai) atstovės kalbės apie prieinamumo dokumentus („access riders“), supažindins su feministinėmis susitarimo praktikomis, bendradarbiavimu meno ir kultūros lauke, taip pat pristatys savo veiklą tarpusavio pagalbos, kolektyvinio dalinimosi ir bendruomenių kūrimo srityse. Dalyviai gaus nemokamą interaktyvų ziną laisvai samdomiems darbuotojams apie savo poreikių ir ribų išreiškimą bendradarbiavimo projektuose.

Feminizmo kultūros namai taip pat pristatys leidinį „Una flor, A Flower, Kukka“, parašytą parodai „Flower, Strain, Kiln, Pigment“, anksčiau pristatytai galerijoje „Titanik Galleria“, Turku mieste, Suomijoje, bei galerijoje „Low“, Rygoje.

Feministinės kultūros namai – Helsinkyje įsikūrusi ne pelno siekianti kuratorių platforma, dirbanti už ir su nepakankamai reprezentuojamais/mois menininkais ir menininkėmis. Plėtojant lygiavertiškus ateities scenarijus ir skatinant feministinę politiką mene, čia kuriama galimybė mokytis tiek individualiai, tiek institucijų lygmenyje  Pagrindinis platformos tikslas – kurti priemones, įgalinančias pokyčius geresnio darbuotojų atstovavimo, sąžiningų darbo sąlygų bei mažiau diskriminuojančių institucinių struktūrų srityse.

Kviečiame ateiti su jums rūpimais klausimais ir aktyviai įstraukti į diskusiją tam skirtu renginio metu.

Šis projektas įgyvendintas Šiaurės ministrų tarybos finansavimo dėka. Už šio renginio turinį atsako projekto koordinatoriai – čia išreikštos idėjos nebūtinai sutampa su Šiaurės ministrų tarybos nuostatomis ar įstatais.