Spalio 14–21 dienomis ŠMC kino salėje

„Nepatogus kinas“ – nuo 2007 m. kasmet vykstantis tarptautinis dokumentinių filmų festivalis, unikalus savo programa ir formatu. Tai socialinis-kultūrinis projektas, kuriame gali dalyvauti kiekvienas. Festivalio metu Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose pristatoma turtinga dokumentinių filmų programa, rengiami susitikimai su kino kūrėjais, organizuojamos diskusijos su filmų herojais, žmogaus teisių aktyvistais ir ekspertais. Nepaisant festivalio socialinės misijos ir nekomercinio pobūdžio, „Nepatogus kinas” kartu yra ir vienas gausiausiai lankomų kino renginių Lietuvoje bei vienintelis tokio pobūdžio kino festivalis Baltijos šalyse. Festivalis kasmet į savo veiklas įtraukia beveik 15 000 žiūrovų visoje Lietuvoje. „Nepatogus kinas“ – tai erdvė geram kinui ir laisvai minčiai, diskusijoms apie tai, kas iš tiesų yra svarbu.

Festivalio „Nepatogus kinas“ programa ŠMC kino salėje:

Spalio 14 d., penktadienį, 19 val. „Vientisas srautas“
Spalio 15 d., šeštadienį, 18 val. „Prancūzija – mūsų gimtinė“
Spalio 16 d., sekmadienį, 17 val. „Gylis 2 (Dubina dva)“
Spalio 19 d., trečiadienį, 18 val. „Vieną gražią dieną (And-Ek Ghes…)“
Spalio 20 d., ketvirtadienį, 18 val. „Havarie“
Spalio 21 d., penktadienį, 18 val. „Iš rytų (D’Est)“

Apie bilietus:

Įsigyti bilietus ir paremti festivalį galite dviem būdais:

1) ĮPRASTAS būdas – įsigyti bilietą kino teatro kasoje. Kaip ir anksčiau, įsigyti bilietus ir tuo pačiu paremti festivalį galite visose festivalio filmų rodymo vietose. Bilietus galite įsigyti seanso dienai ir 1 dienai į priekį. Perkant šiuo būdu, kiekvienas žiūrovas nusprendžia pats, kiek vertas „Nepatogaus kino” bilietas (bilieto kaina bent 1 ct).

2) ELEKTRONINIS būdas – per „Tiketos“ sistemą. Nenorintys ar negalintys stovėti eilėse prie kasų ar planuojantys savo laiką gali pirkti bilietus elektroniniu būdu į bet kurios dienos festivalio seansą bet kuriame Lietuvos mieste. Tai galima padaryti iš namų, tačiau tokių bilietų pardavinėti nuo 1 cento mes negalime. Todėl fiksuota elektroninio bilieto kaina yra 2 EUR (bei aptarnavimo mokestis).

Bilietus kino teatro kasoje galite įsigyti seanso dienai ir 1 dienai į priekį (o bilietą internetu galima pirkti bet kuriai festivalio dienai ir bet kuriam seansui).

Daugiau informacijos apie festivalį: www.nepatoguskinas.lt, (telefonas pasiteirauti 864533125)