Sausio 18 d., ketvirtadienį, 19 val. kviečiame į juokų knygos pristatymą su menininku Davidu Bernsteinu, kuris vyks ŠMC skaitykloje.

Brangūs žmonės,

Išbandykite savo šypsenas ir chacha – prisijunkite prie oficialaus knygos „Juokų knyga: Surinkta Setho Siegelaub“ („The Joke Book: Collected by Seth Siegelaub“) pristatymo Lietuvoje, įvyksiančio sausio 18 d., ketvirtadienį, tarp 19 ir 20 val. ŠMC Skaitykloje. Mes džiaugiamės šia proga pristatydami svečius iš Kunstverein Publishing ir laukiame nepaprastojo (ir labai juokingo) Davido Bernsteino performanso, pristatančio publikaciją.

„The Joke Book“ yra pirmasis spausdintas viso „juokų ir žinučių“ – „jokes & messages“ – failo, kurį Setho Siegelaubo kompiuteryje rado jo partnerė Marja Bloem, leidimas. Jame pateikiami juokeliai, citatos ir patarimai, kuriuos Sethas Siegelaubas pradėjo rinkti 1999 m. ir reguliariai siųsdavo elektroniniu paštu savo draugams.

Keli pavyzdžiai iš knygos (p. 22) :

Žinios: pomidoras yra vaisius; išmintis: nedėti pomidorų į vaisių salotas.

Ankstyva varna dantis rakinėja, bet antroji pelė pasiima sūrį.

Vakarinės žinios jus pasveikina su „Labu vakaru“, o tada išsamiai paaiškina, kodėl jis toks nėra.

Knygoje pateikiamos šių autorių kontribucijos: Alexo Alberto, Johno Baldessari, Marjos Bloem, Myrnos Bloom, Martino Browne’o, Alano Kennedy, Davido Kunzle’o, Joelio Millerio, Loren Miller, Kay Robertson, Laurento Sauerweino, Setho Siegelaubo, Joan Simon, Kiros Simon-Kennedy, Peterio Sinclairo, Steveno Wrighto. Įžangos (parašytos po ilgo pokalbio su Marja Bloem) autorius – Huan Hsu. „The Joke Book“ grafinį dizainą sukūrė Marcas Hollensteinas.

Davidas Bernsteinas (g. 1988, San Antonio, Teksasas) kuria Amsterdame ir Briuselyje. Jis jungia performansą, skulptūrą ir rašymą ir pasakoja istorijas pasitelkdamas objektus. Bernstein mėgaujasi liesdamas daiktus ir yra apsėstas mentelių (angl. spatulas) ir Fiat Mutiple automobilių. 2015-2016 m. jis buvo rezidentu Jan van Eyck akademijoje Mastrichte. Prieš tai studijavo Sandbergo institute Amsterdame.

Prašome drąsiai dalintis šia informacija.
Iki greito,
ŠMC Skaitykla ir Kunstverein

Pastaba: Pristatymo metu „The Joke Book“ bus galima įsigyti už ypatingą 10 EUR kainą. Nepraleiskite!

Kunstverein norėtų padėkoti Marjai Bloem, Stichting Egress fondui, taip pat AFK, Ammodo fondui ir jo (auksiniams) nariams už nentrūkstančią paramą.

Renginys nemokamas, vyks anglų kalba.