Gruodžio 17 d., antradienį, nuo 11:29 iki nakties, ŠMC rūsyje

Renginys, diena, vakaras, besivejantis, bėgantis antrojo žurnalo numerio Good Times & Nocturnal News #2 skaitymas ir pristatymas.

Pilnų Venecijos mėnulių tiltais į storo stiklo stiklines varvančiu, lašančiu ledu atgyja, atbunda plastiškumo ir dekoro spektaklis. Tamsūs, gilūs ŠMC rūsiai spindės lazerio šviesoje, o žiūrovai seklio žvilgsniu ir žingsniu judės šokolado skulptūrų džiunglių paradu į rudenio kolekcijos pristatymą, įkvėptą Aimarų tautos mėnulio eisenos ir hiphopo taktų.

Vienos dienos paradas nuo A iki Ž, nuo 11:29 iki vėlumos. 12 valandų ir 31 minutę žodžiai ir įvaizdžiai, pavyzdžiai bus skaitomi garsiai, balsu arba žvelgiant iš už kaimyno peties. Tikėdamiesi įminti vieną, tik vieną paslaptį, versime puslapius, skaitysime iliustracijas tų dvidešimties ar daugiau dalyvaujančiųjų, susirinkę ratu aplink sraunią planetą ir lazerių laužus. Melodijų ir balsų rūku plauks keturi, o gal ir daugiau, švieži petražolių kvapo, nauji, meilės pilni hiphopo garsai, įbrėžiantys buvusias parodas ir vėliau įspaustus kablelius, įrašytus į betonines plokštelės spalvas.

Minėsime dienas ir minutes, kuriomis mėnuo įgauna didžiausią potencialą 45 laipsnių šokolado tėkmėje. Kartu bastysimės naujų skonių popieriuje, kol reperių žodžiai skęs lipnioje cukraus komoje.

Dalyvauja:

Dalyvauja:

Matas Aerobica, Adam Avikainen, Kajsa Blom (KABLAM), Melanie Bonajo,
Susanna Canta, Olivier Castel, Rob Chavasse, Côme Ciment, Celiné
Condorelli, Clémence Delatourdupin, Adam Fearon, Daniel Fernández
Pascual, Tomas Forsberg, Stefanie Hessler, Valentinas Klimašauskas, Justė
Kostikovaitė, Žygimantas Mesijus Kudirka, Eglė Kulbokaitė, L-v-L, Karl
Larsson, Hanne Lippard, Nicholas Matranga, Anna Mikkola, Robertas Narkus,
Morten Norbye Halvorsen, Marysia Paruzel, Carl Palm, Antoine Renard,
Sebastian Rozenberg, Manuel Scheiwiller, Emma Siemens-Adolphe, Simon
Speiser, Jenna Sutela, Rustan Söderling, Criticial Theo, Elvia Wilk &
daugiau daugiau daugiau.