Penktadienį, 2010 m. vasario 26 d.
ŠMC Kino salėje

Dviejų dalių programa su filmais, video, skaidrėmis, premjeromis, skaitymais, klausimais ir atsakymais. Durys atsidaro 8 val. vakaro, programa prasideda 8.20 val. Atsineškite gėrimų ir užkandžių.

Programoje: Mėnulis, Saulė, meilė, nesvarumas, dviejų saulėlydžių ežeras, garso nuotykiai, sinchronizacija su Helsinkiu, girta ekstazė, iškylos iš Vilniaus į Lietuvą, senelio juostos, šiuolaikiškumas, laikinumas ir futurizmas.

Programą pristato: Juozas ir Julijus Balčikoniai, Ieva Kabašinskaitė, Virginija Januškevičiūtė, Rasa Juškevičiūtė ir Egidijus Praspaliauskas, Pia Lindman, Darius Mikšys, Julia van Mourik, Bradley Pitts, Misha de Ridder, Andrius Rugys / pb8, Darius Žiūra.

Ačiū:
Mondriaan Foundation
Amsterdam Funds for the Arts
Vilnius 8mm Club
Kunsthalle Helsinki
Ville Pippo

LOST & FOUND vakarai, pradėti organizuoti 1997 metais Amsterdame, funkcionuoja kaip menininkų įkurtas salonas. LOST & FOUND kviečia menininkus, dizainerius, muzikantus, rašytojus ir įvairiausių sričių entuziastus pristatyti savo kūrinius ar radinius ir atsakyti į publikos klausimus.

Daugiau informacijos: www.lost.nl

Interneto svetainėje panaudota Barto Juliuso Peterso nuotrauka.
Plakatą ir skrajutę Vilniaus vakarui sukūrė Egidijus Praspaliauskas.

[quote]„„Lost & Found“ programos redaktoriai rengia vakarus, kuriuose aktyviai dalyvauja susirinkusi auditorija. „Lost & Found“ įkūrė Menno Grootveld, Armand Mevis ir Jan Rothuizen 1997 metais. Organizatorius įkvėpė neformalūs „Four Walls“ („Keturių sienų“) susitikimai Niujorke, kurių metu menininkai pristatydavo vieni kitiems naujus savo kūrinius. Amsterdame rengiamuose susitikimuose dalyvauja įvairiausių sričių menininkai ir tiesiog organizatorių draugai, pasiūlę parodyti kažką įdomaus. Nors „Lost & Found“ vakarai rengiami jau penktus metus, bilietai į juos visuomet būna iškart išpirkti. Renginių principas visą tą laiką išliko beveik nepakitęs.“ — Metatag, 2002

„Jau devynerius metus eklektiška menininkų grupė organizuoja nepastebėtų, mažai žinomų ir pamirštų garso ir vaizdo artefaktų peržiūras, rinkdama juos iš archyvų ir privačių kolekcijų, išsibarsčiusių po visą pasaulį. Tokie vakarai, į kuriuos neretai išperkami visi bilietai, jau yra vykę Mastrichte, Kaire ir Niujorke, o jų metu parodyta stiuardesės atsinešta skaidrių kolekcija bei mados pasaulio ikonų Viktor & Rolf pirmosios kolekcijos pristatymo Paryžiuje vaizdo įrašas.“ — Amsterdam Weekly, 2008[/quote]