Louise Menzies „Kūrinys balkonui“
Kovo 27 d., ketvirtadienį, 17.30 – 18.30

Lazybones, loafin’ all the day…..how you spect to make a dime that way?
You won’t make no dime that way…..loafin’ in the shade all day

Dainą „Lazy Bones“ 1933 metais parašė Hoagy Carmichael ir John Mercer. Pasakojama, kad Merceriui įkvėpimas kilo, kai jis įėjęs į Carmichaelo butą Niujorke pamatė jį snaudžiantį ant sofos. Apie šį vaizdinį Mercer pasakė: „Hoagai, aš parašysiu dainą pavadinimu „Lazy Bones“, o Carmichaelas atsakė; „Ką gi, imkimės darbo“. Daina, kurią jiedu parašė per dvidešimt minučių, nuo to laiko buvo perdainuota daugelio muzikantų įskaitant Louisą Armstrongą ir Bingą Crosbį, Jonathaną Kingą ir Electric Mayhemą iš „Mapetų šou“.

„Lazy Bones“ yra Louise‘os Menzies „Kūrinio balkonui“ garso takelis ir šis unikalus dainos atlikimas skambės pagal žiūrovų pageidavimą šį ketvirtadienį, kovo 27 d., ŠMC skaitykloje nuo 12.00 iki 17.00. Tokiu būdu, nesinchroniškai, bus pristatoma ir balkono erdvė, kadangi daina taps kvietimu vėliau tądien praleisti balkone vieną prieblandos valandą.

Tai bus trečioji šio kūrinio versija. Pirmą kartą jis buvo pristatytas „City Life“ viešbutyje Velingtone 2005 metais, o paskui „Hyatt“ viešbutyje Auklande 2009 metais.

Garso takelis bus grojamas ŠMC skaitykloje šį ketvirtadienį, kovo 27 d. 12.00 – 17.00
Renginį kuruoja Alex Davidson bendradarbiaudama su ŠMC skaitykla
Už pagalbą dėkojame Vilniaus Gedimino technikos universitetui.

Louise Menzies (Naujoji Zelandija, gyvena ir dirba Auklande) dažniausiai siūlo žiūrovui objektus, vaizdus ir situacijas, kurios tiria praeitį ir dabartį, atkreipiant dėmesį į tai, kaip jie yra reprezentuojami. Savo tarpdisciplininėje praktikoje ji sujungia filmus ir spaudinius į performansus ir instaliacijas. 2013 metais jos darbai eksponuoti personalinėje parodoje „World, Business, Lifestyle, Sport“ („The Physics Room“, Kraistčerčas) ir grupinėje parodoje „Freedom Farmers“ (Auklando meno galerija) ir „Everyone knows this is nowhere“ (castillo/corrales, Paryžius). 2014 metais menininkė reziduos Konektikuto universitete ir kartu su Marnie Slater ir Johnu Slateriu bei Jonu Bywateriu užbaigs penktąją „The Social Life of the Book“ dalį „Die Toilette“ (Paraguay Press, Paryžius).