„Three Uses of the Knife“ – tai susitikimų su patyrusiais rašytojais, redaktoriais, kritikais ir mąstytojais serija. Renginiai skirti pradedantiems rašytojams ir kritikams, jaunoms leidybinėms iniciatyvoms, menininkams, kurie domisi rašymu ir leidyba, o taip pat ir patiems svečiams, kurie buvo pakviesti aptarti meno kritikos ir rašymo-kaip-meno žanrus, formas, funkcijas ir strategijas. Serijos pavadinimas pasiskolintas iš Davido Mameto knygos „Three Uses of the Knife: On the Nature and Purpose of Drama“ („Trys peilio paskirtys: apie dramos prigimtį ir naudą“).

Ketvirtasis susitikimas vyks penktadienį, lapkričio 20 d. Nacionalinės dailės galerijos Auditorijoje (Konstitucijos pr. 22).

Programa:

9.45-10.00
Dalyvių registracija

10.00-10.45
Artūro Tereškino pranešimas: „Lytis, seksualinė politika ir menas“.

10.45-11.30
Audronės Žukauskaitės pranešimas: „Meno kūrinys kaip politinis įvykis: N. ir G. Urbonų Villa Lituania ir Ch. Schlingensief Bitte liebt Osterreich“.

11.30-12.15
Gintauto Mažeikio pranešimas: „Georges Bataille meno kritikos inspiracijos“.

12.15-13.15
Pietų pertrauka

13.15-14.00
Erikos Grigoravičienės pranešimas: „Inter-ikoniškumas ir intertekstualumas. Šiuolaikinės dailės interpretavimo būdai“.

14.00-16.00
Apibendrinanti diskusija, moderuojama Laimos Kreivytės. Dalyviai: Agnė Narušytė, Artūras Tereškinas, Audronė Žukauskaitė, Gintautas Mažeikis, Erika Grigoravičienė.

Daugiau informacijos apie renginius ir dalyvius rasite čia.
Registracijos formą ir lektorių rekomenduotą literatūrą rasite projekto svetainėje adresu www.3-uses-of-the-knife.lt ir renginio vietoje prieš prasidedant dirbtuvėms.

Renginys nemokamas.