Naujienos

Šiuolaikinio meno centras ieško 15-osios Baltijos trienalės prologo savanorių

Ieškome 15-osios Baltijos trienalės įžanginio renginio savanorių, kurie rugpjūčio 26 d., šeštadienį, 14.00–24 val. padės įgyvendinti ir užtikrinti sklandžią renginio eigą Lietuvos nacionaliniame dramos teatre (Gedimino pr. 4, Vilnius).

15-ąją Baltijos trienalę ir įžanginį jos renginį kuruoja Tom Engels ir Maya Tounta. Šio vienos dienos renginio metu vyks performansai ir filmų peržiūros, bus pristatyti įvairūs garso kūriniai, fotografijos ir tekstų intarpai. Todėl savanoris (-ė) įgaus patirties dirbti su didelio mastelio renginiais, asistuoti koordinatoriams, kuratoriams ir menininkams bei praplės žinias apie šiuolaikinį meną

Savanoris (-ė) renginio metu prisidės prie:
– techninių, parengiamųjų renginio darbų;
– asistavimo renginio koordinatoriams, kuratoriams ir menininkams;
– bendros renginio tvarkos priežiūros;
– informacijos teikimo lankytojams;
– erdvės sutvarkymo po renginio.

Savanorystės laikas: rugpjūčio 26 d. 14–24 val.
Savanorystės vieta: Lietuvos nacionalinis dramos teatras (Gedimino pr. 4, Vilnius)

Lauksime motyvacinio laiško su trumpa jūsų biografija el.paštu: [email protected] iki rugpjūčio 17 d. imtinai.

 

Kas treti metai ŠMC organizuoja Baltijos trienalę – vieną ambicingiausių Baltijos regiono šiuolaikinio meno renginių. Parodą kuruoti kas kartą kviečiami vis kiti kuratoriai, kurie pasiūlo savo viziją ir pristato pasirinktus menininkus iš įvairių pasaulio regionų.

Iš kitų panašaus tipo renginių Baltijos trienalė išsiskiria savo istorija, siekiančia 1979-uosius metus, savo eksperimentine dvasia ir nuolat permastoma parodos forma bei tuo, kad ji visuomet vyksta ŠMC erdvėse – nors dažnai ne tik jose.