Knygų ir bibliotekų autoriai:
Pierre Bismuth, Roderick Buchanan, Arturas Bumšteinas, Flash Institute biblioteka „Paliktos knygos“, Bethan Hews, Jeroen Kooijmans, Aglaia Konrad, Juozas Laivys, Lucas Lenglet, Lucy Lippard, Marshal McLuhan, Jonathan Monk, Mindaugas Navakas, Yoko Ono, Olivia Plender, Bik Van der Pol, Vilnius is burning bendruomenė ir kiti.
Kaip 9-osios tarptautinės Vilniaus knygų mugės dalyvis ŠMC kvietė į užsienio ir Lietuvos autorių menininko knygos parodą. Paroda, kuri sumanyta kaip įvadas į knygos kultūrą šiuolaikiniame mene, kritikoje ir teorijoje, o ne išsamus archyvas, supažindino, kaip šiuolaikiniai menininkai, kritikai ir teoretikai supranta bei panaudoja knygos formatą šiuolaikinio meno projektams įgyvendinti.
Menininko knyga, skirtingai nei įprasti fizinę parodos erdvę dokumentuojantys meno parodų katalogai, paprastai yra apibrėžiama kaip parodinės erdvės vieta ar jos tęsinys. Parodinės erdvės suspaudimas į knygos formatą pirmą kartą sąmoningai buvo atliktas Niujorke, Setho Siegelaubo galerijoje 1968 m., kai „menininkas Douglas Huebler išleido savo parodos, kuri funkcionavo tik katalogo formate, katalogą“ – rašo meno kritikė Lucy Lippard savo knygoje „Šeši metai. Meno objekto dematerializacija nuo 1966 iki 1972 metų“. Tuomet ne tik parodinė erdvė buvo perkelta į knygos formatą, bet ir pati knyga, kaip specifinė informacinės sklaidos priemonė, buvo pradėta suprasti kaip dar viena „nauja“ įvairių konceptualių sprendimų sklaidos priemonė.