2019 m. rudenį Šiuolaikinio meno centras paskelbė atvirą kvietimą dalyvauti grupinėje parodoje. Toks parodos organizavimo principas tapo galimybe reflektuoti meno lauko poreikius drauge su jo bendruomene ir ieškoti naujų bendradarbiavimo būdų. „Norime šį tą išbandyti – pakviesti visus norinčius siūlyti kūrinius, idėjas, projektus, įvykius, renginius ir procesus“, kvietime rašė projekto kuratorės; tai, „kas atrodo svarbu, ar kuo manote būsiant įdomu pasidalinti, o galbūt – patirti kartu su kitais“.
Į kvietimą atsiliepė daugiau nei 200 kūrėjų iš Lietuvos ir užsienio, profesionalių menininkų ir ne tik – nedidelė begalybė, keletą pastarųjų mėnesių bandžiusi ŠMC galimybių ribas. Visi dalyvavusieji prisidėjo prie idėjų, sumanymų ir pozicijų įvairovės – svarstytas, diskutuotas ir šia prasme priimtas buvo kiekvienas pasiūlymas, tad esame nuoširdžiai dėkingi visiems atsiliepusiems į kvietimą. Dalis atsiųstų pasiūlymų bus įgyvendinti ateityje ir pristatyti atskirai arba įausti į bendrą ŠMC veiklų audinį. Tuo tarpu kelios dešimtys menininkų, kuratorių ir kolektyvų pristatomi parodoje „Galva su daug minčių“.
Tai – daugiabalsė paroda apie laiką, pabaigą, pradžią, tranzitą ir kaitą. Joje nėra vienos – viltingos ar grėsmingos – ateities vizijos ar vienos judėjimo krypties: esamąjį laiką žymi skirtingų trajektorijų sinchroniškumas ir kelių pasirinkimų galimybė. Nuspėti, ką būtent keičia mūsų veiksmai, ne visada įmanoma; nepaisant to, svarbu ir ne mažiau įdomu stebėti tai, kas veriasi prieš akis, ir veikti. Jei paroda nemeluoja, įveikti neapibrėžtumo nerimą, ko gero, labiausiai padeda švelni atida, artumas ir rūpestis, o visa apimančioje nežinomybėje „klijais“ tampa buvimas atrama, tramplinu ir nuotykiu sau bei vienas kitam.
Kvietimas dalyvauti parodoje buvo išplatintas pavadinimu „Ar mes užsidarome?“, o pati paroda turėjo būti vienu paskutiniųjų projektų prieš ŠMC pastato laukiantį remontą. Būsima pauzė virto pretekstu savirefleksijai ir institucijos atsivėrimui, ši „šuolio į nežinią“ nuotaika juntama ir parodoje. Tačiau netikėtai pasikeitus pastato renovacijos planui, remontas buvo atidėtas ir ŠMC dar bent metus veiks įprastose erdvėse. Lauktieji pokyčiai atidėti, tačiau mintys įsibėgėjo.