Bridget Louise Riley gimė Londone ir ten pat pabaigė Goldsmith koledžą bei Karališkąjį menų koledžą. 1968 metais Venecijos bienalėje ji buvo apdovanota Tarptautiniu tarybos prizu. Taip pat ji yra Oksfordo ir Kembridžo universitetų garbės daktarė. Pirmąją savo parodą Londone Bridget Riley surengė 1962 metais. Nuo to laiko jos darbai eksponuojami visoje Europoje, Japonijoje, Australijoje.

Bridget Riley yra viena žinomiausių Jungtinės Karalystės menininkių. Nuo septintojo dešimtmečio vidurio ji garsėja savo išsiskiriančias bei optiškai vibruojančias paveikslais, aktyviai veikiančias žiūrovo regą ir sukuriančias sudėtingus ir iššaukiančius, subtilius ir kerinčius regėjimus. Be tapybos darbų Bridget Riley taip pat kuria atspaudus. Šioje parodoje galėjote išvysti daugiau nei keturiasdešimt pačios menininkės išrinktų atspaudų, kurie puikiai atskleidė pasiekimus šioje meno srityje.

Paroda prasidėjo XX amžiaus septintajame dešimtmetyje sukurtais juodos ir baltos spalvų atspaudais ant organinio stiklo. Kurdama atspaudus ant šios naujos sintetinės medžiagos Bridget Riley perteikia šio dešimtmečio novatoriškumą bei veržlumą. Toliau buvo demonstruojami aštunto ir devinto dešimtmečio eksperimentai, atskleidžiantys jos sukurtą teoriją apie spalvų santykius. Paroda baigiama atspaudu, primenančiu sėkmingą Bridget Riley darbų retrospektyvą meno galerijoje “Tate Britain” Londone, bei didelės apimties atspaudu, būdingu jos tapybai ant sienų.

Ši paroda buvo sumanyta kaip nacionalinė keliaujanti paroda, kuri per 2002- 2003 metus aplankė daugelį Jungtinės Karalystės miestų. Vėliau Bridget Riley nusprendė paskolinti šią parodą Britų tarybai, kad su ja galėtų susipažinti kitų Europos šalių meno gerbėjai. Bridget Riley paroda yra projekto „Idėjų kryžkelė”, kuriuo Jungtinė Karalystė sveikina Lietuvą su naryste Europos Sąjungoje, dalis. Šį projektą inicijavo Jungtinės Karalystės Užsienio reikalų ministerija ir Britų taryba. „Idėjų kryžkelės” renginiai tęsėsi iki 2004 m. spalio mėnesio ir apėmė meną, mokslą ir verslą.