Bendras apipavidalinimas, šviesos ir video:
Madeleine Chiche ir Bernard Misrachi

Garso kūrėjai:
Olivier Renouf ir Bernard Misrachi

Techninis direktorius:
Bruno Faucher

Duomenų tvarkytojas:
Luccio Stiz

Jau kelis metus iš eilės Groupe Dunes perkuria ypatingą kūrinį, atrodantį labai įspūdingai ir nepaklūstantį jokios meno srities kategorijoms. Ar jo autoriai yra menininkai, kinematografininkai, miestų planuotojai ar choreografai? Ar šis kūrinys yra konceptualus, kritinis, politinis, ar daugiausia pagrįstas suvokimu? Tikriausiai visa tai kartu. Tai klasifikavimui nepasiduodantis meninis sumanymas, sukeliantis apčiuopiamus pojūčius ir suteikiantis peno mintims.
Naktis ir tamsa yra pagrindiniai ingredientai reikalingi tam, kad matytume daugumą instaliacijose projektuojamų video vaizdų, kurių erdvės ir laiko dimensijoms labai svarbus yra garso takelis.

Iš Françoise Parfait straipsnio Pasakojimas be istorijos. Kaleidoskopinis pasakojimas:
Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad šis kūrinys priklauso “kino kaip parodos” žanrui; filmas pamažu išsivysto į atvirą aplinką, kurioje, pasak meno istoriko Jean-Christophe Royoux, “projekcija yra palaipsniui apibrėžiama kaip dinamiška, taktilinė ir kintama erdvė, kurioje menininkas leidžia savo vaizduotei veikti ir stengiasi, kad žiūrovas nesėdėtų prikaustytas prie kėdės, bet būtų pakviestas judėti ir rinktis žiūros tašką erdvine šio žodžio prasme.”

Vilniuje Madeleine Chiche ir Bernard Misrachi siūlo lankytojams pasivaikščioti po šviesos, video vaizdų ir garsų scenografiją, išdėstytą 1000 kv. m plote didžiausioje Šiuolaikinio meno centro salėje.

Projektas realizuotas bendradarbiaujant su Contour/Passage.