Lt / En
Bendra informacija   /   Darbuotojai   /   Ataskaitos   /   Viešieji pirkimai   /   Dokumentai   /   Skelbimai
Administracija

Direktorius
Kęstutis Kuizinas: (+370 5) 2629891; kuizinas@cac.lt

Direktoriaus pavaduotojos
Virginija Januškevičiūtė: (+370 5) 2616070; virginija@cac.lt
Viktorija Maksimavičiūtė: (+370 5) 2623476; viktorija@cac.lt

Personalo vadovė
Ieva Laurinėnienė: (+370 5) 2624019; ieva@cac.lt


Programos ir sklaida

Edukacinės programos koordinatorius
Audrius Pocius: +370 682 65010; audrius.poc@cac.lt

Kuratoriai
Neringa Bumblienė: (+370 5) 2616070; neringa@cac.lt
Monika Kalinauskaitė: (+370 5) 2608960; monika.ka@cac.lt
Ūla Tornau: (+370 5) 2120052; ula@cac.lt
Asta Vaičiulytė: (+370 5) 2616070; asta@cac.lt
Justina Zubaitė – ŠMC skaitykla: (+370 5) 2608960; justina@cac.lt

Dizaineris
Vytautas Volbekas: +370 604 79930; vytautasvolbekas@gmail.com


Techininis skyrius

Parodų techninio aptarnavimo skyriaus vedėjas
Mindaugas Masaitis: (+370 5) 2124004; mindaugas@cac.lt

Ūkio skyriaus vedėjas
Viktoras Musteikis: (+370 5) 2124004; viktoras@cac.lt


Buhalterija

Vyriausioji buhalterė
Žydrūnė Ribokienė: (+370 5) 2121927; zydrune@cac.lt

Vyriausiosios buhalterės pavaduotoja
Aušra Maciulevičienė: (+370 5) 2121972; ausra@cac.lt


Kitų darbuotojų kontaktus galite sužinoti susisiekę su personalo reikalų vadove Ieva Laurinėniene.



ŠMC automobiliai

Krovininis-lengvasis automobilis Renault Trafic, valstybinis Nr. COL 910
Lengvasis automobilis Citroën Cactus, valstybinis Nr. HTT 433
Už automobilius atsakingas ūkio skyriaus vedėjas Viktoras Musteikis, (+370 5) 2124004
Kalendorius
„Queer 2 Peer“ kino klubas. Werker Collective
Viktorija Rybakova, tyrimo „Pojūčių geografija“ pristatymas
Robertas Narkus, performansas „Keršto tiesioji“
Edka Jarząb, „Tarp sienų“, kūrybinės balso praktikos dirbtuvės
Festivalio „Nepatogus kinas“ seansai ŠMC kino salėje
Šiuolaikinio meno centro edukacinė programa rugsėjo – spalio mėnesiais
Archyvas