Lt / En
Apie ŠMC   /   Darbuotojai   /   Ataskaitos   /   Viešieji pirkimai   /   Dokumentai   /   Skelbimai
Administracija

Direktorius
Kęstutis Kuizinas: (+370 5) 2629891; kuizinas@cac.lt

Direktoriaus pavaduotojos
Virginija Januškevičiūtė: (+370 5) 2616070; virginija@cac.lt
Viktorija Maksimavičiūtė: (+370 5) 2623476; viktorija@cac.lt

Personalo vadovė
Ieva Laurinėnienė: (+370 5) 2624019; ieva@cac.lt


Programos ir sklaida

Kuratoriai
Neringa Bumblienė: (+370 5) 2616070; neringa@cac.lt
Julija Fomina: (+370 5) 2616070; julija@cac.lt
Ūla Tornau: (+370 5) 2120052; ula@cac.lt
Asta Vaičiulytė: (+370 5) 2616070; asta@cac.lt
Justina Zubaitė – ŠMC skaitykla: (+370 5) 2608960; justina@cac.lt

ŠMC parodų programą kartą į metus tvirtina ŠMC taryba.

Atstovė žiniasklaidai
Dovilė Grigaliūnaitė: +370 670 10584; dovile@cac.lt

Edukacinės programos kuratorius
Audrius Pocius: +370 682 65010; audrius.poc@cac.lt

Dizaineris
Vytautas Volbekas: +370 604 79930; vytautasvolbekas@gmail.com


Techininis skyrius

Parodų techninio aptarnavimo skyriaus vedėjas
Audrius Antanavičius: +370 692 61919; audrius@cac.lt

Ūkio skyriaus vedėjas
Dalius Sabaliauskas: (+370 5) 2121954; dalius@cac.lt


Buhalterija

Vyriausioji buhalterė
Žydrūnė Ribokienė: (+370 5) 2121927; zydrune@cac.lt

Vyriausiosios buhalterės pavaduotoja
Aušra Maciulevičienė: (+370 5) 2121972; ausra@cac.lt


Kitų darbuotojų kontaktus galite sužinoti susisiekę su personalo reikalų vadove Ieva Laurinėniene.



ŠMC automobiliai

Krovininis-lengvasis automobilis Renault Trafic, valstybinis Nr. COL 910
Lengvasis automobilis Citroën Cactus, valstybinis Nr. HTT 433
Už automobilius atsakingas vairuotojas-tiekėjas Viktoras Musteikis, (+370 5) 2124004
Kalendorius
Sophia Holst. Pasekminės Vilniaus erdvės
Paskelbti parodos „JCDecaux premija 2019“ dalyviai
Filmų programa „Meilės darbas“
Andrejaus Vasilenko knygos „Tai yra Vilnius“ pristatymas ir diskusija
„Art Off The Air“ (AOTA). Pokalbis ir diskusija
Edukacinė programa balandžio 26 – gegužės 26 d.
Archyvas